Egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    WellWay First Kft.

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Páciensek udvarias fogadása, tájékoztatása és felkészítése a  vizsgálatra
  • Vérvétel az előírt protokollnak megfelelően, vagy átveszi a vizsgálandó mintát
  • A levett minták szakszerű kezelése, centrifugálása
  • Higiénés szabályok betartása, fertőtlenítés
  • Vérvételi szobák rendben tartása, hiánytalan feltöltése
  • Orvos asszisztencia, páciensek előkészítése a vizsgálatra

Elvárások

  • vérvételi gyakorlat
  • egészségügyi végzettség (pl.: ápoló, szülésznő, mentőtiszt)
  • érvényes működési engedély
  • felhasználói szintű számítógépes tudás
  • orvost támogató asszisztenciában jártasság
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • figyelmes, kedves, páciens orientált attitűd
  • pontos, igényes munkavégzés
  • hétvégi munkavégzés (havi 2 szombat)

Előnyt jelent

  • gyermek vérvételben szerzett tapasztalat (3 éves kortól)

Amit kínálunk

  • modern, professzionális közeg
  • korrekt bérezés
  • munkába járási támogatás
  • egészségbiztosítás
  • befogadó csapat, vidám hangulatú légkör

Céginformáció

legfrekventáltabb pontokon található labor vérvételi helyszíneinkkel és közösségi tereinkkel közelebb vigyük az emberekhez az egészségügyet és barátságos vérvételi helyszíneinken a legtapasztaltabb egészségügyi személyzettel szolgáljuk ki a tűtől és a vérvételi procedúrától félő pácienseinket is. Szakorvosi vizsgálatok keretében nyújtsunk segítséget pácienseink részére.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!